sobota, 18 kwietnia 2015

Znowu

Hej! Dzisiaj byłam na dwóch spacerach z Fegi. Na drugim spacerze wskoczyła do stawiku. Za karę musiała być wykąpana;-) Ale przejdźmy do rzeczy: dzisiaj..................................... znowu sesja! Kilka dni temu wybrałam się do "lasu" na sesję (oczywiście z Fegi!). A oto zdjęcia które zrobiłam. Według mnie są słabe, ale ocenicie sami:
     
Dżejk:

 Pepper:

 Morgan:

 Mexico:

 Spartan:


Jak się stąd wydostać?!
 Skarb:

 Nigera:


Tu się Fegi załapała.
 Fryga:

Ok. To wszystkie! Do następnego posta!

2 komentarze: