sobota, 18 kwietnia 2015
Znowu
Hej! Dzisiaj byłam na dwóch spacerach z Fegi. Na drugim spacerze wskoczyła do stawiku. Za karę musiała być wykąpana;-) Ale przejdźmy do rzeczy: dzisiaj..................................... znowu sesja! Kilka dni temu wybrałam się do "lasu" na sesję (oczywiście z Fegi!). A oto zdjęcia które zrobiłam. Według mnie są słabe, ale ocenicie sami:
sobota, 11 kwietnia 2015
Teren
Hejka! Kilka dni temu Diana wybrała się w teren z Remilem. Zrobiłam im kilka zdjęć. Ale zanim zaczniemy chciałam zaprosić was również do oglądania moich filmików na youtube. Nazywam się tam hanowerka schleich. Piszczcie równięż o czym chcielibyście posty. Pouzupełniałam też zakładki(częściowo). No i to chyba wszystko. A to zdjęcia, które zrobiłam:
I jak? Zdjęcia nie najgorsze. Piszcie co o nich sądzicie. Do następnego posta!
| Wspólna focia. |
| Znajdźcie nas! |
I jak? Zdjęcia nie najgorsze. Piszcie co o nich sądzicie. Do następnego posta!
sobota, 4 kwietnia 2015
Wiosenna sesja
Hej! W pierwszym poście chciałabym pokazać wam pare zdjęć, które zrobiłam dziś i dwa dni temu. Do zdjęć pozowali mi: April, Koral, Midnight, Rubin, Megi, Amber i Napoleon(Black Beauty). A więc zaczynajmy:
| April |
| Napoleon |
| Ile to tych kwiatów!! |
| Jak król, tylko korony brakuje! |
| Midnight |
| Pyszności! |
| Jak w lesie. |
| Rubin |
| Do pyska mi? |
| Amber |
| Gdzie on jest? |
| Nie znajdziecie mnie!!!!!!!! |
| Megi |
| Cheese!!!!!!!!!! |
| pyszne te pąki!! |
| Koral |
| tutaj mnie nie znajdą! |
| ale bagno!!!!!!!!!!!! |
| jeszcze tylko kawałek i będę na górze! |
Subskrybuj:
Posty (Atom)