sobota, 18 kwietnia 2015

Znowu

Hej! Dzisiaj byłam na dwóch spacerach z Fegi. Na drugim spacerze wskoczyła do stawiku. Za karę musiała być wykąpana;-) Ale przejdźmy do rzeczy: dzisiaj..................................... znowu sesja! Kilka dni temu wybrałam się do "lasu" na sesję (oczywiście z Fegi!). A oto zdjęcia które zrobiłam. Według mnie są słabe, ale ocenicie sami:
     
Dżejk:

 Pepper:

 Morgan:

 Mexico:

 Spartan:


Jak się stąd wydostać?!
 Skarb:

 Nigera:


Tu się Fegi załapała.
 Fryga:

Ok. To wszystkie! Do następnego posta!

sobota, 11 kwietnia 2015

Teren

Hejka! Kilka dni temu Diana wybrała się w teren z Remilem. Zrobiłam im kilka zdjęć. Ale zanim zaczniemy chciałam zaprosić was również do oglądania moich filmików na youtube. Nazywam się tam hanowerka schleich. Piszczcie równięż o czym chcielibyście posty. Pouzupełniałam też zakładki(częściowo). No i to chyba wszystko. A to zdjęcia, które zrobiłam:












Wspólna focia.

Znajdźcie nas!





I jak? Zdjęcia nie najgorsze. Piszcie co o nich sądzicie. Do następnego posta!

sobota, 4 kwietnia 2015

Wiosenna sesja

Hej! W pierwszym poście chciałabym pokazać wam pare zdjęć, które zrobiłam dziś i dwa dni temu. Do zdjęć pozowali mi: April, Koral, Midnight, Rubin, Megi, Amber i Napoleon(Black Beauty). A więc zaczynajmy:
April
Napoleon
Ile to tych kwiatów!!
Jak król, tylko korony brakuje!


Midnight
Pyszności!


Jak w lesie.
Rubin
Do pyska mi?


Amber
Gdzie on jest?


Nie znajdziecie mnie!!!!!!!!
Megi
Cheese!!!!!!!!!!



pyszne te pąki!!
Koral
tutaj mnie nie znajdą!
ale bagno!!!!!!!!!!!!


jeszcze tylko kawałek i będę na górze!