Hejka! Kilka dni temu Diana wybrała się w teren z Remilem. Zrobiłam im kilka zdjęć. Ale zanim zaczniemy chciałam zaprosić was również do oglądania moich filmików na youtube. Nazywam się tam hanowerka schleich. Piszczcie równięż o czym chcielibyście posty. Pouzupełniałam też zakładki(częściowo). No i to chyba wszystko. A to zdjęcia, które zrobiłam:
 |
| Wspólna focia. |
 |
| Znajdźcie nas! |
I jak? Zdjęcia nie najgorsze. Piszcie co o nich sądzicie. Do następnego posta!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz