sobota, 11 kwietnia 2015

Teren

Hejka! Kilka dni temu Diana wybrała się w teren z Remilem. Zrobiłam im kilka zdjęć. Ale zanim zaczniemy chciałam zaprosić was również do oglądania moich filmików na youtube. Nazywam się tam hanowerka schleich. Piszczcie równięż o czym chcielibyście posty. Pouzupełniałam też zakładki(częściowo). No i to chyba wszystko. A to zdjęcia, które zrobiłam:












Wspólna focia.

Znajdźcie nas!





I jak? Zdjęcia nie najgorsze. Piszcie co o nich sądzicie. Do następnego posta!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz