sobota, 18 kwietnia 2015
Znowu
Hej! Dzisiaj byłam na dwóch spacerach z Fegi. Na drugim spacerze wskoczyła do stawiku. Za karę musiała być wykąpana;-) Ale przejdźmy do rzeczy: dzisiaj..................................... znowu sesja! Kilka dni temu wybrałam się do "lasu" na sesję (oczywiście z Fegi!). A oto zdjęcia które zrobiłam. Według mnie są słabe, ale ocenicie sami:
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Super zdjęcia. ;-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Ponownie dzięki!
Usuń