sobota, 4 kwietnia 2015

Wiosenna sesja

Hej! W pierwszym poście chciałabym pokazać wam pare zdjęć, które zrobiłam dziś i dwa dni temu. Do zdjęć pozowali mi: April, Koral, Midnight, Rubin, Megi, Amber i Napoleon(Black Beauty). A więc zaczynajmy:
April
Napoleon
Ile to tych kwiatów!!
Jak król, tylko korony brakuje!


Midnight
Pyszności!


Jak w lesie.
Rubin
Do pyska mi?


Amber
Gdzie on jest?


Nie znajdziecie mnie!!!!!!!!
Megi
Cheese!!!!!!!!!!



pyszne te pąki!!
Koral
tutaj mnie nie znajdą!
ale bagno!!!!!!!!!!!!


jeszcze tylko kawałek i będę na górze!

 

3 komentarze: